Co łączy Muzeum Historyczne Miasta Krakowa i Muzeum Narodowe w Krakowie?

0

Reagując na potrzeby widzów,Muzeum Historyczne Miasta Krakowa i Muzeum Narodowe w Krakowie zacieśniają współpracę. Od 4 października dwa oddziały MHK i MNK łączy już nie tylko sąsiedztwo w jednym budynku, ale również porozumienie o sprzedaży wspólnych biletów.

Będzie taniej i łatwiej!
Wszystkie osoby chcące odwiedzić Rynek Podziemny i Galerię Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach będą mogły kupić jeden bilet.
Najważniejsze informacje o bilecie łączonym:
Jest już dostępny w sprzedaży.
Kosztuje28 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy), co pozwala zaoszczędzić 20 proc w stosunku do cen biletów kupowanych osobno.
Dodatkowouprawnia do 10-procentowego rabatu w Café Szał w Sukiennicach w dniu zwiedzania.
Top promocja zwiedzania poza sezonem – bilet kupiony w tym roku jest ważny 3 miesiące od daty zakupu, bilety sprzedawane od stycznia 2018 będą ważne do 31 marca 2018.
Możnago kupić w kasie MHK w podziemiach Sukiennic, w kasie MNK przy wejściu do Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach i w Centrum ObsługiZwiedzających MHK (Sukiennice) – umożliwia zwiedzenie obu muzeów niezależnie od tego, gdzie został kupiony.
Z uwagi na ograniczoną liczbę biletów do Podziemi Rynku przy zakupie biletu łączonego w MNK obowiązuje rezerwacja do Podziemi Rynku w Oddziale w Centrum Obsługi Zwiedzających lub przez stronę www.podziemiarynku.com.
Bilet do Galerii Sztuki Polskiej XIX w. ma charakter otwarty (na dowolny dzień) – posiadacz biletu łączonego omija kolejkę przy kasie.

Tekst: Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

PLACES WORTH YOUR TIME