COFIDIS POLSKA WSPIERA MAŁYCH PACJENTÓW SZPITALA UNIWERSYTECKIEGO W KRAKOWIE-PROKOCIMIU W RAMACH TOUR DE POLOGNE 2019

0

Cofidis SA Oddział w Polsce wspiera małych pacjentów Oddziału Kardiologicznego Uniwersyteckiego Szpitala Dzięcięcego w Krakowie.

Spotkanie przedstawicieli Cofidis Polska, którym towarzyszył również Czesław Lang,
z pacjentami i Dyrekcją szpitala zbiegło się z rozpoczęciem 76. edycji Tour de Pologne w Krakowie.

Jak zauważyła przedstawicielka Cofidis, Gabriela Tejchma, charakter działalności biznesowej Cofidis, tj. finansowanie zakupu środków transportu, nakłada na firmę szczególna troskę o najbardziej poszkodowanych i potrzebujących pomocy w dochodzeniu do pełnej sprawności fizycznej. Aktywność sportowa w całej Grupie Cofidis była zawsze bardzo ważna, dlatego podjęliśmy decyzję o zakupie niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego, który ułatwi małym pacjentom realizację marzeń sportowych.

Czek na zakup sprzętu rehabilitacyjnego wręczył Dyrektor Generalny Cofidis SA Oddział w Polsce – Nuno Oliveira – podczas uroczystego otwarcia wyścigu Tour de Pologne oraz prezentacji drużyn kolarskich, w tym Team Cofidis, na Rynku Głównym w Krakowie.

Cofidis SA Oddział w Polsce jest częścią francuskiej grupy finansowej Groupe Cofidis Participations utworzonej w 1982 r. i działającej w branży usług finansowych dla instytucji i osób prywatnych. Oddział w Polsce działa od

2007 r., początkowo pod nazwą Banco Cofidis, specjalizując się w finansowaniu zakupu pojazdów. Jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i w swojej działaności biznesowej stosuje Zasady Dobrych Praktyk przyjęte przez Konferencje.

Grupa Cofidis obecna jest w 9 krajach Europy (Francja, Belgia, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Węgry, Czechy, Słowacja i Polska).

Od roku 1996 sponsoruje profesjonalną grupę kolarską Cofidis.

Więcej informacji na www.cofidis.pl oraz https://pl-pl.facebook.com/CofidisPolska/

PLACES WORTH YOUR TIME