Drugie Życie Książki | Warsztaty Po prostu sztuka. Marian Szulc

0

w niedzielę 28 lipca zapraszamy na specjalną edycję akcji Drugie Życie Książki organizowaną we współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym.

W bezgotówkowej wymianie książek może wziąć udział każdy – wystarczy przynieść od jednej do dziesięciu książek, koniecznie w dobrym stanie. Pozycje wydane do 1995 roku można wymienić tylko na takie, które również ukazały się do tego czasu, natomiast publikacje wydane po 1995 roku – na dowolną książkę. Obieg publikacji ożywia domowe biblioteki, ułatwia spotkania z literaturą i poszerza czytelnicze horyzonty, pozwalając zamienić pozycje już przeczytane, mniej przydatne czy nietrafione na szukane od dawna lub zupełnie nieoczekiwane tytuły. Podarowanie drugiego życia książkom jest przyjemne i bardzo łatwe!

Szczególnie mile widziane publikacje o sztuce!

Informacja o akcji oraz regulamin dostępne tutaj.


W sobotę, 3 sierpnia, o godzinie 12 zapraszamy na warsztaty rodzinne inspirowane twórczością Mariana Szulca w ramach projektu Po prostu sztuka.

Na spotkaniu obejrzymy rzeźby kinetyczne W czerwonym kręgu oraz Układ czarny z Kolekcji MOCAK-u. Zastanowimy się nad ich formą i znaczeniem. Będzie to punktem wyjścia do rozmowy na temat życia i twórczości artysty. W części warsztatowej uczestnicy wykonają designerskie obiekty użytkowe.

Zajęcia będą dostosowane do potrzeb odbiorców z niepełnosprawnością intelektualną. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefoniczne: 12 263 40 36.

Więcej informacji o projekcie >>

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PLACES WORTH YOUR TIME