Gorący grudzień w NCK

0

Zanim pożegnamy 2019 rok na parkiecie NCK warto odwiedzić Centrum wcześniej. Grudzień zaczniemy baletowo – „Śpiąca królewna” i „Jezioro łabędzie”, w wykonaniu Royal Lviv Ballet, to pełna gwarancja jakości dla wielbicieli gatunku. A co dalej? Przedpremierowy Kortez, jubileuszowi – Kasprzycki i Poniedzielski, mikołajowe spektakle dla najmłodszych, koncert pierwszej damy polskiego jazzu, uniwersyteckie wykłady dla dzieci i praktyczne porady dla mam. Mało? No to dorzucamy jeszcze weekend z makietami kolejowymi i kolędowy koncert artystów Piwnicy pod Baranami. Kultura w grudniu? Jak najbardziej!

ŚPIĄCA KRÓLEWNA – spektakl Royal Lviv Ballet

1 grudnia (niedziela), g. 11.00, Scena NCK

W pałacu królewskim trwają chrzciny królewny Aurory. Dobre wróżki kolejno obdarzają maleństwo darami wesołości, wdzięku i delikatności. Nagle do pałacu wdziera się zła czarownica Carabosse i rozzłoszczona brakiem zaproszenia na uroczystość rzuca na dziecko klątwę. Piękne kostiumy, widowiskowa scenografia i perfekcja wykonawców sprawiają, że ten klasyczny balet zachwyca nawet najbardziej wymagających widzów. Zespół złożony z artystów Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu oraz Międzynarodowego Teatru Baletu „Premiera” kontynuuje tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej.

bilety – 80 / 60 zł

JEZIORO ŁABĘDZIE – spektakl Royal Lviv Ballet

1 grudnia (niedziela), g. 17.00, Scena NCK

Największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, walce dobra ze złem, zdradzie, bólu ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką Piotra Czajkowskiego – wprowadzą widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

Zachwycające kostiumy, piękna scenografia, a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, że spektakl jest niezapomnianym przeżyciem. Zespół, złożony z najwybitniejszych artystów, kontynuuje tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej, czarując publiczność całego świata.

spektakl w 2 aktach i 4 odsłonach

bilety – 120/90 zł

2 grudnia (poniedziałek), g. 20.00, Scena NCK

KORTEZ „Przedpremierowo”

W zbliżającym się sezonie – jak co roku – Kortez z zespołem wybierze się w trasę koncertową po całej Polsce. Tym razem jednak poza piosenkami, które publiczność zna i lubi, zaprezentuje też przedpremierowo materiał, który znajdzie się na jego trzeciej płycie.

Do zespołu Korteza dołączył grający na trąbce – Tomek Ziętek, który wesprze również Korteza i Jacka Lachowicza na klawiszach.

Trasie towarzyszyć będzie mini wydawnictwo, na którym znajdzie się kilka z nowo zaprezentowanych utworów. Trzecia studyjna płyta Korteza będzie miała swoją premierą wiosną 2020 roku.

bilety – 129/119/99 zł

4 grudnia (środa), g.19.00, sala kameralna 203

SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ – Dzidka Muzolf

zaprasza – Basia Stępniak-Wilk

bilety – 10 zł

4-6 grudnia (środa-piątek), g. 9.00 i 11.30, Scena NCK

7 grudnia (sobota), g. 16.00, Scena NCK

GDZIE JESTEŚ MIKOŁAJU? – Teatr Petarda

imprezy mikołajowe

W tym roku  spektakle mikołajowe w nowej odsłonie! Podczas spektaklu dowiemy się czy Mikołaj lubi ciepłe kraje. Jaki największy prezent zapakowali jego asystenci i o co nieustannie kłóci się elfka z reniferem. Piękna muzyka, kolorowe dekoracje, ciekawe kreacje aktorskie – wszystko to stworzy niesamowity nastrój zimy i świąt.

Po spektaklu prezenty dla dzieci, zakupione przez opiekunów, rozdaje na scenie Święty Mikołaj.

wystąpią aktorzy scen krakowskich – Agnieszka Kolanowska, Aleksandra Kowalczyk, Paweł Wolsztyński, Paweł Plewa

scenariusz i reżyseria – Dariusz Szymor

bilety – 25/22 zł

Istnieje również możliwość zorganizowania imprez zamkniętych dla firm i instytucji – terminy do uzgodnienia.

6 grudnia (piątek), g. 16.00-20.00, bud. C

7, 8 grudnia (sobota, niedziela), g. 9.00-13.00 i 14.00-18.00 

WYSTAWA MAKIET KOLEJOWYCH

Jeżeli chcecie przypomnieć sobie dziecinne fascynacje i z nostalgią wracacie do wspomnień zabawy kolejką sunącą po podłodze waszego pokoju i znikającej pod tapczanem, to… koniecznie musicie odwiedzić Wystawę Makiet Kolejowych organizowaną przez członków Krakowskiego Klubu Modelarzy Kolejowych. Zaprojektowany szczegółowo miniaturowy świat, w którym modele kursować będą zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy, zafascynuje nie tylko miłośników kolei – przyjdźcie i sprawdźcie!

bilety – 10/5 zł

7 grudnia (sobota), g. 10.30, sala 006

NOWOHUCKI UNIWERSYTET DZIECI – Wydział Przyrodniczy

Zaskakujące prezenty

Kto był grzeczny, ten dostał prezent od Mikołaja. Niegrzeczni… rózgę! Dlatego na zajęciach wspólne wymyślimy kilka ciekawych i zaskakujących prezentów – dla wszystkich.

Na zajęciach Wydziału Przyrodniczego obalamy wiele mitów. Pokazujemy ciekawostki ze świata przyrody, chemii i fizyki, wciągamy dzieci i rodziców do pracy nad interesującymi doświadczeniami i eksperymentami.

bilety – 30 zł

7 grudnia (sobota), g.12.00, sala 006

NOWOHUCKI UNIWERSYTET DZIECI – Wydział Detektywistyczny

Poszukiwanie Świętego Mikołaja

Święty Mikołaj zaginął! Niektóre dzieci wciąż nie dostały swoich prezentów! Odnajdź dowody, ukryte ślady i dowiedz się, kto i dlaczego porwał Świętego Mikołaja. Doprowadź śledztwo do końca i znajdź miejsce, w którym ukryto ulubionego świętego.

bilety – 35 zł

8 grudnia (niedziela), g. 18.00, Scena NCK

ROBERT KASPRZYCKI „Pół wieku, Człowieku!” – koncert

Magdalena Switek

Koncert z okazji 50. urodzin Roberta Kasprzyckiego – znakomitego barda, charyzmatycznego wokalisty i krypto-standupera, którego występy łączą w sobie liryczny monsun, rockowy tajfun i huraganowy śmiech.

Ci, co znają Kasprzyckiego od dawna, poczują się jak w wehikule czasu, ci, co przyjdą po raz pierwszy –  nie raz na jego koncert powrócą.

Kasprzycki zagra solo i z zespołem – podstawą będzie Kasprzycki Band w składzie Max Szelęgiewicz – gitara, Krzysztof Wyrwa – bas, Adam Zadora – perkusja.

Niewykluczeni muzyczni goście.

bilety – 45 zł

9 grudnia (poniedziałek), g. 17.00, sala kameralna 203

NIEZWYKLI LUDZIE, SZLACHETNE CZYNY  – Cudzoziemcy w Powstaniu Warszawskim

Film ma charakter fabularyzowanego dokumentu i opowiada o niezwykłych historiach cudzoziemców, którzy brali udział w Powstaniu Warszawskim. Wśród nich byli przedstawiciele różnych nacji: Słowacy – którzy jako jedyni mogli występować pod swoimi barwami, ale też Węgrzy, Gruzini, Ukraińcy, Rosjanie, Czesi, Australijczyk, Włosi, Francuzi, Holendrzy, i oczywiście lotnicy, więc Anglicy, Amerykanie, Kanadyjczycy. Film oddaje hołd tym, którzy ramię w ramię z Polakami walczyli o wolną ojczyznę.

reżyseria: Małgorzata Brama

Małgorzata Brama. Polska reżyserka filmowa. Specjalizuje się w filmie historycznym (II wojna światowa, Powstanie Warszawskie). Współpracuje z BBC („Laurence Rees”) czy Chanel History (serial „Polscy bohaterowie wojenni”). Od 2004 roku przeprowadziła ponad 1000 wywiadów na całym świecie z uczestnikami II wojny światowej. W 2008 roku Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaczył ją medalem „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Nagradzana na wielu międzynarodowych festiwalach filmowych.

wstęp wolny

9 grudnia (poniedziałek) g. 18.00, sala kameralna 203

RELIGIA FILOZOFIA KULTURA

Masoneria Fakty i mity. Tajemnice masonerii. „ Alchemia duchowa w inicjacji masońskiej i

w doktrynie”

wykład dr nauk humanistycznych Elżbiety Wawro.

bilety – 2 zł

10 grudnia (wtorek), g. 19.30, studio teatralne 209

OSTATNIA WIECZERZA – Teatr Ab Intra

Spektakl inspirowany powieścią „Cena” Waldemara Łysiaka

Jedenastu bohaterom zebranym przy wspólnym stole przyjdzie decydować o ludzkim losie. Erudyci i prostacy, ateiści i wierzący, socjaliści i endecy odkryją co to jest ostateczność i kto się do niej posunie. Ile warte jest ludzkie życie? Czy wybrać mniejsze zło, czy umyć ręce metodą Poncjusza Piłata? A jeżeli wybierać, to co uznać za zło mniejsze? Czy wobec śmierci wszyscy są równi? Jak w czasach wojny odnaleźć sprawiedliwość? Czym różnią się sędziowie od skazanych a kaci od ofiar? Na takie pytania każdy z uczestników wieczerzy, ale też każdy z widzów będzie musiał sobie odpowiedzieć.

scenariusz i reżyseria – Adam Chmielowski

opieka reżyserska – Marlena Topolska

bilety – 20 zł

11 grudnia (środa), g. 10.00, sala 009

KLUB SUPER MAMA – wykład

„Jak zachować spokój wobec trudnych emocji małego dziecka”

– czyli co wiemy o świecie przeżyć dzieci.

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Wykład psycholog Marii Apanasowicz

bilety – 2 zł

11 grudnia (środa), g. 18.00, sala kameralna 203  

liteARTura – MAGDALENA GRZEBAŁKOWSKA

spotkanie z autorką książki „Beksińscy. Portret podwójny”  

To książka o miłości – o jej poszukiwaniu i nieumiejętności wyrażenia.

 „Zdzisław Beksiński nigdy nie uderzy swojego syna.

Zdzisław Beksiński nigdy nie przytuli swojego syna”.

To nie jest książka o znanym i modnym malarzu, który malował dziwne i straszne obrazy. To nie jest książka o jego mrocznym synu, który fascynował się śmiercią i tak długo próbował popełnić samobójstwo, aż mu się udało. Ani też książka o obsesjach, natręctwach, fobiach i artystycznych szałach. Ani też o karierze, pieniądzach, wystawach i krytykach. To nie jest książka o dziwnych uczuciowych związkach, fascynacji muzyką i filmem oraz nowymi technologiami. To nawet nie jest książka o ludziach, którzy pisali dużo listów.

To książka o miłości – o jej poszukiwaniu i nieumiejętności wyrażenia. I o samotności – tak wielkiej, że staje się murem, przez który nikt nie może się przebić. O tym, że czasem bardzo chcemy, ale nie wychodzi. O tym, że życie czasami przypomina śmierć, a śmierć – życie.

Magdalena Grzebałkowska jest reporterką, autorką bestsellerowych książek: Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego, Komeda oraz 1945. Wojna i pokój. Laureatka Nike Czytelników 2016.

Spotkanie poprowadzi ŁUKASZ WOJTUSIK – dziennikarz kulturalny radia TOK FM, szef krakowskiej redakcji Grupy Radiowej Agory. Autor wielu rozmów z przedstawicielami kultury i sztuki. W radiu TOKFM prowadzi autorską audycję „Krakowskie Przedmieście”, współprowadzi program Poczytalni. Laureat nagrody Dziennikarzy Małopolski dla najlepszego dziennikarza kulturalnego /2013/. Współpracuje z Uniwersytetem Dzieci. Autor książki – rozmów z ojcem Leonem Knabitem „Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko”; współautor z Piotrkiem Żyłką i Grzegorzem Kramerem SJ książki „Łobuzy. Grzesznicy mile widziani”. Ma super żonę, dwóch synów, dużo czyta, zbiera ikony, a gdy jest za głośno, jedzie do Tyńca. Albo na Camino.

bilety – 2 zł

13 grudnia (piątek), g. 19.00, Scena NCK

ANDRZEJ PONIEDZIELSKI – wieczór jubileuszowy

Specjalny, jubileuszowy WIECZÓR KABARETOWY

Andrzej Poniedzielski w roku 2019 obchodzi 40 lecie pracy twórczej i 65 lecie urodzin.

W programie inteligentna satyra, humor, piosenki.

W koncercie artyście towarzyszy Andrzej Pawlukiewicz.

bilety – 70 zł

14 grudnia  (sobota), g. 10.30, sala 006

NOWOHUCKI UNIWERSYTET DZIECI – Wydział Przyrodniczy

Dlaczego cytrusy są kwaśne?

Kwaśne lub słodkie. Pomarańczowe lub zielone. Duże i małe. Nie lubią ich balony z powietrzem, lubią za to… żarówki. Postaramy się rozszerzyć naszą wiedzę o cytrusach, ich pochodzeniu, zastosowaniu i nietypowych właściwościach. Na zajęciach Wydziału Przyrodniczego obalamy wiele mitów. Pokazujemy ciekawostki ze świata przyrody, chemii i fizyki, wciągamy dzieci i rodziców do pracy nad interesującymi doświadczeniami i eksperymentami.

bilety – 30 zł

14 grudnia (sobota), g. 12.00, sala kameralna 203

NOWOHUCKI UNIWERSYTET DZIECI – Wydział Turystyki

Między nami Indianami

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieć okazję:

  • dowiedzieć się jak dziś wygląda życie Indian z Ameryki Południowej i Centralnej,
  • zmierzyć tradycyjne stroje – ruany, poncha i kapelusze,
  • zagrać na indiańskich instrumentach,
  • zdobyć tatuaż z prekolumbijską pieczęcią,
  • zatańczyć do boliwijskiej muzyki,
  • pobawić się boliwijskimi enchoque.

Podczas zajęć Wydziału Turystyki dzieci mają okazję poznać nowe kultury i nieznane miejsca. Prowadzący zajęcia podróżnicy nie tylko opowiadają o swoich wędrówkach, ale także aktywnie włączają dzieci do udziału w nich. Uczestnicy mogą przymierzyć regionalne stroje, zagrać na instrumentach, zobaczyć jak wyglądają tradycyjne pamiątki i przedmioty codziennego użytku.

bilety – 30 zł

14 grudnia (sobota), g. 17.00 i 20.00, Scena NCK

KABARET NOWAKI „Za granicą żartu”

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

„Za granicą żartu” to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

bilety – 80 zł

15 grudnia (niedziela), g. 16.00, sala kameralna 203

SPOTKANIE Z PIOSENKĄ

Impreza przeznaczona dla miłośników polskiej piosenki, którzy chcą przyjemnie i aktywnie spędzić czas, słuchając i śpiewając ulubione piosenki XX wieku. Uczestnicy każdorazowo otrzymują teksty piosenek do wspólnego śpiewania, mają także możliwość indywidualnego zaprezentowania własnej interpretacji piosenki z profesjonalnym podkładem muzycznym.

prowadzenie – Wojciech Dąbrowski

bilety – 2 zł

15 grudnia (niedziela), g. 19.00, Scena NCK

AGA ZARYAN i European Jazz Quartet „Christmas Songs”

z gościnnym udziałem Grzegorza Dowgiałło

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej oraz towarzystwo wybitnego zespołu European Jazz Quartet, to kwintesencja koncertu. Wokalistka przeniesie nas w atmosferę pełną świątecznej aury i bożonarodzeniowych klimatów.

bilety –  110/90 zł

16 grudnia (poniedziałek), g.18.00, sala kameralna 203
ZDROWIE I MEDYCYNA – Profilaktyka udarów mózgu, co zrobić jeśli udar wystąpi

Wykład dr Renaty Czekaj – ordynator Oddziału Neurologii z pododdziałem leczenia udarów mózgu w Szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Podczas wykładu uczestnicy poznają odpowiedzi na wiele pytań: Jak rozpoznać objawy udaru mózgu? Na czym polega leczenie tej choroby? Czy możemy ustrzec się przed udarem? Kto jest w grupie zagrożonej tą chorobą? Przedstawiony także zostanie schemat postępowania w przypadku udzielania pierwszej pomocy osobie, która doznała udaru mózgu oraz prawidłowy przebieg rehabilitacji.

bilety – 2 zł

18 grudnia (środa), g. 19.00, sala kameralna 203

NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI –  Edith Piaf

wystąpi: Jaga Wrońska – śpiew

zaprasza – Basia Stępniak-Wilk

bilety – 20/15 zł

18 grudnia (środa) godz.19.00, Scena NCK

Krakowskie Centrum Choreograficzne

Sławek Krawczyński  Anna Godowska „SIMONE”

„Simone” to solowy spektakl tańca w wykonaniu Anny Godowskiej, poświęcony postaci Simone Weil, wielkiej myślicielki i mistyczki XX wieku. Spektakl jest zrealizowanym w tańcu portretem wewnętrznym tej niezwykłej postaci, odzwierciedlającym paradoksalnie spójny splot jej twórczości i życia. Simone Weil łączyła w sobie niepospolitą duchową siłę, przenikliwy intelekt, odwagę bezkompromisowej myśli ze słabym i chorowitym ciałem.  To przeciwieństwo  odzwierciedla jej najgłębsze idee i stanowi główny trop projektu.

Spektakl powstaje w oparciu o pogłębione badanie głównych motywów tówrczości Weil, zrealizowane metodą twórczej pracy ze snami i nieświadomością. Ta prekursorska metoda rozwijana jest przez Sławka Krawczyńśkiego i Annę Godowską od kilkunastu lat.

Muzyka, skomponowana przez Petera Łyczkowskiego, odwołuje się do biograficznych motywów myślicielki oraz jej artystycznych fascynacji.

Koproducenci: Stowarzyszenie Scena 96, Krakowskie Centrum Choreograficzne/Nowohuckie Centrum Kultury, Lubelski Teatr Tańca, Fundacja Chór Kobiet

bilety: 35/25 zł

21 grudnia  (sobota), g. 10.30, sala 006

NOWOHUCKI UNIWERSYTET DZIECI – Wydział Przyrodniczy

Czy widzimy promieniowanie elektromagnetyczne?

„Światło! Światło widzę!” – czyli o tym co widać, dlaczego widać, czego nie widać, a co widać na opak i co robić by było widać jeszcze więcej!

Na zajęciach Wydziału Przyrodniczego obalamy wiele mitów. Pokazujemy ciekawostki ze świata przyrody, chemii i fizyki, wciągamy dzieci i rodziców do pracy nad interesującymi doświadczeniami i eksperymentami.

bilety – 30 zł

31 grudnia (wtorek), g. 20.00

BAL SYLWESTROWY 2019

W tę wyjątkową noc zapraszamy do NCK. Sylwester w naszym Centrum to gwarancja dobrej zabawy w miłym towarzystwie – do białego rana. Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu „Czakram”, wytworne menu, liczne konkursy z nagrodami i… niespodzianka!

Podczas balu jedna para wylosuje nagrodę w postaci 3-dniowego pobytu w pensjonacie „Pieniński Mak” w Szczawnicy.

bilety – 300 zł (od osoby)

NCK WYSTAWY

JÓZEF PIŁSUDSKI I LEGIONY W KOLORACH MIRKA SZPONARA

7 listopada – 8 grudnia, FOTO-GALERIA

wstęp wolny

RYSZARD OTRĘBA grafika i rysunek w cyklu: „Przestrzeń dla sztuki”

12 listopada- 4 grudnia, Biała Galeria CENTRUM

wstęp wolny

STANISŁAW TABISZ „Powrót jednorożca”

 6 – 31 grudnia, Czarna Galeria CENTRUM

wernisaż – 6 grudnia (piątek), g. 18.00

wstęp wolny

TOMASZ BEREŹNICKI „Antykomiks”

6 – 31 grudnia, Szara Galeria CENTRUM

wernisaż – 6 grudnia (piątek), g. 19.00

wstęp wolny

ZDZISŁAW BEKSIŃSKI – rysunki i fotografie z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich

10-22 grudnia, Biała Galeria CENTRUM

czynna: wtorek-sobota w g. 11.00-19.00, niedziela 12.00-19.00

bilety – 10/8 zł (w cenie biletu wejście na wystawę malarstwa)

GALERIA ZDZISŁAWA BEKSIŃSKIEGO

stała wystawa malarstwa

czynna: wtorek-sobota oraz 16.12.2019 w g. 11.00-19.00, niedziela 12.00-19.00

bilety – 10/8 zł (w cenie biletu wejście na wystawę rysunków i fotografii)

A JUŻ W STYCZNIU…

15 stycznia (środa), g. 19.00, Scena NCK

OPOWIEŚCI Z NARNII Teatr Ancymon, Młodzieżowy Teatr Empiryk, Teatr Ab Intra

16 stycznia (czwartek), g. 19.00, sala kameralna 203

NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI – Leonard Cohen

19 stycznia (niedziela), g. 16.00 i 19.00, Scena NCK

KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH „najŚMIESZNIEJszy”

23 stycznia (czwartek), g. 19.30, Scena NCK

OSTATNIA WIECZERZA – Teatr Ab Intra

26 stycznia (niedziela), g. 17.00, Scena NCK

JOHANN STRAUSS SHOW – Royal Vienna Orchestra

27 stycznia (poniedziałek), g. 11.00 i 16.00, Scena NCK

ŚWINKA PEPPA – WIELKA NIESPODZIANKA – spektakl w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci

 

PLACES WORTH YOUR TIME