INFORMATOR MIEJSKI ZAKOPANE.PL

0

Zapraszamy serdecznie do lektury kolejnego wydania informatora Zakopane.pl, gdzie zebraliśmy większość dostępnych w naszym mieście czerwcowych aktywności.

Z radością informujemy, że część z nich dostępna jest już nie tylko w wersji on-line, czemu sprzyja otwarcie zamkniętych do tej pory (w związku z obostrzeniami) zakopiańskich instytucji kultury.

Na szczególną uwagę zasługują w tym roku trwające aż siedem dni obchody Zakopiańskiego Dnia Dziecka, wystawa organizowana w przestrzeni Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego – „Święci nie przemijają” oraz jeden z projektów realizowany przez Centrum Kultury Rodzimej w willi Czerwony Dwór – „Zakopane czyta Jana Pawła II”.

Zapraszamy również do wybrania się na wycieczkę, zgodnie z trasą zaproponowaną w tekście „Z miasta prosto na szlak. Nosal – Kuźnice – Kalatówki”.
Zakopiańskie instytucje zadbały również o bogatą ofertę dostępną w wersji on-line: m.in. wystawy, warsztaty, spotkania, konkursy.

Mamy nadzieję, że czerwcowy numer Informatora będzie dla Państwa po raz kolejny ciekawą i wartościową lekturą, a zamieszczenie jego wersji on-line na administrowanych przez Państwa portalach wzbogaci w znaczący sposób proponowaną na nich ofertę kulturalną.

PLACES WORTH YOUR TIME