Kolejne urodziny hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

0

Ten pierwszy i jak dotąd jedyny hotel przylotniskowy w małopolsce świętował swoje 3-cie urodziny oficjalnie przypadające 5 listopada. Urodzinowy tort, upominki – niespodzianki dla Gości, 3-dniowy konkurs dla pasażerów lotniska Kraków Airport oraz konkurs dla fanów hotelu i restauracji L’atmosphere na Facebook’u.

W ciągu trzech lat hotel odwiedziło prawie 151 tys. gości, byli wśród nich przede wszystkim goście biznesowi, organizatorzy i uczestnicy bardzo wielu konferencji, grupy turystyczne i celebryci (m.in. Prezydent Bronisław Komorowski, Premier Kanady Justin Trudeau, Dianne Reeves, Ella Eyre, Sabrina, Marky Ramones, Piotr Kędzierski, Agnieszka Maciąg i wielu sportowców np. Rafał Sonik, Sławomir Szmal, Mateusz Kuśnierewicz czy Maja Włoszczowska). Hotel cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród gości zagranicznych, jak i tych z Polski – komentuje Artur Trukawiński, Dyrektor Generalny hotelu. – Dowodem na to są 2 ważne dla nas nagrody jakie obiekt otrzymał w tym roku. Pierwsza z nich to nagroda od portalu Trivago „Top 10 hoteli 4* w Polsce 2017” – jako najlepszy hotel sieciowy. Druga nagroda przyznana głosem użytkowników portalu TripAdvisor – Certificate of Excellence 2017, czyli wyróżnienie dla wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel – dodaje.

Otrzymane nagrody są dla nas dowodem na to, że nasza codzienna praca jest szalenie doceniana przez naszych Gości a także przez klientów biznesowych. To dla nas szczególnie istotne – podkreśla Monika Wilk, Specjalista ds. Marketingu w Kraków Airport Hotel. – Liczymy też na kolejne wyróżnienia dla restauracji L’astmosphere podczas głównej gali Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska. Mamy nadzieję, że uda się i w tym roku! – dodaje.

L’atmosphere to obszerna, elegancka i pięknie oświetlona restauracja, która znajduje się w hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport – naprzeciwko terminala Kraków Airport. Szefem kuchni jest Miłosz Kowalski – utalentowany i nagradzany propagator polskiej kuchni i regionalnych produktów. Menu restauracji jest przemyślane, niezbyt długie i nowatorskie, a fantazja szefa kuchni i jego umiejętności łączą w zgrabną całość rozmaite smaki i tekstury. Restauracja nagrodzona jest czapką Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport znajduje się tuż przy lotnisku Kraków Airport, zaledwie 12 km od historycznej części Krakowa. W dogodnie zlokalizowanym obiekcie mieści się 155 komfortowo urządzonych i całkowicie wyciszonych pokoi. Z myślą o turystach biznesowych przygotowano przestronne centrum konferencyjne o powierzchni 743m²  składające się z 9 sal konferencyjnych, boardroom’u oraz foyer.

Autor: Monika Wilk, Specjalista ds. Marketingu&PR, Kraków Airport Hotel Sp. z o.o.

PLACES WORTH YOUR TIME