LAMBRETTY NA SZCZYCIE – Ogólnoświatowe spotkanie miłośników skuterów Lambretta

0

Blisko 800 uczestników z całego Świata spotka się w dniach 13 -16 czerwca 2019 r. na „30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.” Gdzie Lambretta Club Polska przy wsparciu Miasta Zakopane organizuje pierwsze takie w Polsce, historyczne spotkanie właścicieli, a zarazem miłośników i pasjonatów zabytkowych skuterów włoskich marki LAMBRETTA.

To cykliczne wydarzenie organizowane w różnych krajach europejskich, tym razem zawita do Zakopanego. Na zlot zawsze wybierane są doskonałe i znane lokalizacje, o wysokich walorach kulturowych i turystycznych.  Około 1000 uczestników z całej Europy, USA, Australii oraz  egzotycznych krajów, takich  jak chociażby  Wietnam będzie miało okazję poznać  nasz piękny kraj, Małopolskę i Zakopane.

Lambretta, skuter doskonale znany od pokoleń, a mimo iż w swej pierwotnej formie obecnie już nie produkowany, obchodził w 2017 roku 70-ty jubileusz istnienia.

Obecnie Lambretta Club Polska, jako klub miłośników skuterów tej marki, zrzesza osoby podtrzymujące pamięć o motocyklu, a dzięki swej działalności dwa razy do roku prowadzi na terenie całej Polski objazdowe spotkania dla posiadaczy skuterów. Fani marki z całej Europy, jak i Świata, stworzyli w każdym kraju swoje indywidualne kluby, a 29 lat temu, dzięki dążeniu kilku zapaleńców, udało się doprowadzić do tego, że raz do roku wszyscy spotykają w jednym wybranym kraju na wyjątkowej imprezie o nazwie EuroLambretta.

Dla wszystkich entuzjastów, będzie to jedyna i niepowtarzalna w życiu okazja, by z sentymentem obejrzeć taką ilość skuterów w jednym miejscu w Polsce.
Serdecznie zapraszamy zarówno posiadaczy, jak i wszystkie osoby, u których słowo Lambretta wywołuje „gęsią skórkę” i przywołuje do miłych wspomnień.

Plan imprezy oraz wszelkie informacje są zamieszczone zarówno na stronie klubu www.lambretta-club.pl jak i na naszym facebooku: Lambretta-Club-Polska

www.lambretta-club.pl

facebook: LambrettaClubPolskagorz Sojka (LCP)

Patronat: Burmistrza Miasta Zakopane, Automobilista, Świat Motocykli

PLACES WORTH YOUR TIME