Miasteczko elektrycznych jednośladów pod Wielką Krokwią

0

W niedzielę, 3 czerwca, pod Wielką Krokwią w Zakopanem otwarte zostanie wyjątkowe miasteczko elektrycznych jednośladów. Specjalnie dla odwiedzających, zarówno dorosłych, jak i dzieci, przygotowano moc eko-atrakcji oraz konkursów z nagrodami. Miasteczko jest częścią EkoWystawy w ramach II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko EKOZAKOPANE.

Rower hybrydowy elektryczny TrybEco

O zaletach elektrycznych skuterów, rowerów, a nawet hulajnóg już wkrótce będą mogli przekonać się mieszkańcy małopolski i osoby, które odwiedzą Zakopane między 3. a 6. czerwca. W tych dniach na terenie Centralnego Ośrodka Sportu Zakopane pod Wielką Krokwią otwarte będzie bowiem wyjątkowe miasteczko elektromobilności. Wśród atrakcji przygotowanych na tę okazję przez TrybEco oraz JedenŚlad znajdą się m.in. tor do jazdy testowej skuterami i rowerami elektrycznymi, a także tory dla dzieci do testowania e-hulajnóg. Pojawi się też nowinka technologiczna – trójkołowy skuter elektryczny przystosowany do jazdy po mieście bez względu na warunki atmosferyczne. Będzie więc można nie tylko podziwiać wszystkie te pojazdy, lecz także osobiście przekonać się, jak sprawują się podczas użytkowania. Dodatkowo, odwiedzający miasteczko będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest skuter elektryczny od TrybEco. A to jedynie część niespodzianek zaplanowanych przez organizatorów.
Miasteczko elektrycznych jednośladów będzie częścią EkoWystawy organizowanej w ramach II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko EKOZAKOPANE. Jego oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 3 czerwca na godz. 14, a zamknięcie nastąpi wraz z zakończeniem forum w dniu 6 czerwca.
Partnerem strategicznym miasteczka elektromobilności w Zakopanem jest Assay – firma wspierającą rozwój startupów m.in. w obszarze ekologicznych rozwiązań dla transportu.

PLACES WORTH YOUR TIME