MUZEALNE AKTUALNOŚCI ON-LINE: 23–29 LISTOPADA 2020

0

MUZEALNE AKTUALNOŚCI… ON-LINE!
23–29 LISTOPADA 2020

KOMUNIKAT:

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiczną wszystkie oddziały Muzeum Krakowa będą nieczynne do dnia 27 grudnia 2020.
Zapraszamy na nasze wydarzenia on-line.

FINISAŻ WYSTAWY „CYBERTEKA. KRAKÓW – CZAS I PRZESTRZEŃ”
23-29 listopada 2020
FACEBOOK: www.facebook.com/PalacKrzysztofory

Listopad upływa nam pod znakiem pożegnania z wystawą Cyberteka. Kraków – czas i przestrzeń. Prezentowana w Pałacu Krzysztofory ekspozycja stanowi wprowadzenie do przygotowywanej obecnie nowej, stałej wystawy. W ostatnich dniach listopada chcemy Państwa zaprosić do spędzania czasu z Cyberteką. Jeżeli do tej pory nie mieli Państwo okazji jej zwiedzić, w tych dniach będzie to można zrobić… wirtualnie!

Od 23 do 29 listopada na stroniefacebook.com/PalacKrzysztoforybędą mogli Państwo zobaczyć przygotowane przez nas filmiki i ciekawostki na temat wystawy, a także wybrać się na wirtualny spacer po Cybertece oraz posłuchać rozmowy o pracy nad rekonstrukcjami cyfrowymi dawnej zabudowy Krakowa.

Natomiast w dwie grudniowe soboty, 5 i 19 grudnia o godz. 11.00, zabierzemy Państwa w wirtualną podróż po Stradomiu i Plantach.
Zapraszamy!
Wydarzenia on-line: www.facebook.com/PalacKrzysztofory.

  1. KONKURS SZOPEK KRAKOWSKICH!

Tegoroczny konkurs odbędzie się w dniu 3 grudnia 2020 r. W związku z obecną sytuacją epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo zarówno szopkarzy, jak i pracowników Muzeum Krakowa, chętni do udziału w konkursie powinni wykonane przez siebie szopki zgłosić przedstawicielom Muzeum na adres celestat@muzeumkrakowa.pl  lub pod numery tel. 12 431 75 90, 796 322 483 do dnia 30 listopada 2020 r.
Gotowe szopki należy dostarczyć do 30 listopada 2020 w umówionych wcześniej terminach do oddziału Celestat (Kraków, ul. Lubicz 16). Szopki wykonane przez dzieci powinny być zgłoszone przez rodzica lub opiekuna i dostarczone przez osobę dorosłą wraz z podpisanym rewersem. Aby ułatwić rejestrację i ograniczyć kontakt, prosimy o wcześniejsze pobranie ze strony internetowej
http://muzeumkrakowa.pl/aktualnosci/konkurs-szopek-krakowskich-informacje-organizacyjnewszystkich niezbędnych oświadczeń i przyniesienie ich ze sobą już wypełnionych i podpisanych.
Przedstawiciele Muzeum odbiorą szopki i wydadzą uczestnikom konkursu numerki, którymi zostaną oznaczone poszczególne prace.
W celu zachowania zasad bezpieczeństwa prosimy o zaopatrzenie się w przyłbice lub maseczki oraz rękawiczki.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Muzeum Krakowa.
Obrady Sądu Konkursowego rozpoczną się w dniu konkursu 3 grudnia 2020 r. o godz. 14.00. Jury oceni wszystkie szopki i przyzna zwycięzcom nagrody.
Ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi 6 grudnia 2020 o godzinie 14.00. O formie ogłoszenia wyników i możliwości odbioru nagród zwycięzcy i uczestnicy konkursu będą informowani w terminie późniejszym.
Pokonkursową wystawę szopek krakowskich będzie można oglądać w internecie od 7 grudnia 2020 r. Szczegóły już wkrótce – śledźcie naszą stronę internetową i profile społecznościowe!

Serdecznie zapraszamy!

PLACES WORTH YOUR TIME