Nadchodzące wydarzenia w MOCAK-u

0

zachęcam Państwa do zapoznania się z informacjami na temat najbliższych wydarzeń w MOCAK-u.

30.11.2019 | Oprowadzanie po wystawie Wiesława Dymnego

W sobotę 30 listopada o godz. 16 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Jestem ranny człowiek. Pisarz, aktor, malarz, które poprowadzi znawczyni historii Piwnicy pod Baranami i biografka Wiesława Dymnego – Monika Wąs.

Monika Wąs – absolwentka filologii polskiej i teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Współpracowała z „Rzeczpospolitą”, „Dziennikiem Polskim” i „Przekrojem”. Autorka biografii Wiesława Dymnego Dymny. Życie z diabłami i aniołami (Znak 2016) i Piotra Skrzyneckiego Demiurg i wizjoner (WAM 2018). Od wielu lat czynny przewodnik po Krakowie.

Nie obowiązują zapisy. Udział w cenie biletu wstępu. Uczestnicy są proszeni o pojawienie się przy recepcji MOCAK-u 10 minut przed rozpoczęciem zwiedzania. Szacowany czas oprowadzania to 60 minut.

Więcej informacji tutaj.


12.12.2019 | Spotkanie wokół książki 150 lat malarstwa polskiego Marii Anny Potockiej

W czwartek 12 grudnia o godz. 18 Wydawnictwo BOSZ oraz Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK zapraszają na spotkanie promujące wydanie albumu 150 lat malarstwa polskiego Marii Anny Potockiej. W spotkaniu wezmą udział: autorka, projektant albumu Władysław Pluta i wydawca Bogdan Szymanik. Moderacja: Grzegorz Jankowicz.

Podczas spotkania książkę będzie można kupić w promocyjnej cenie.

Spotkanie odbędzie się w sali audiowizualnej MOCAK-u. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji tutaj.

PLACES WORTH YOUR TIME