NAVIGATOR FESTIVAL 2020 Podróże – Przygody – Pasje

0

Świat na wyciągniecie ręki. Filmy, warsztaty, prezentacje, wystawy, targi i spotkania dla najmłodszych podróżników. Krzysztof WielickiElżbieta i Andrzej LisowscyBeata Sabała-ZielińskaMagdalena Gorzkowska, Urbex HistoryBusem Przez Świat i inni. Warto zarezerwować sobie ostatnie dwa dni lutego i spędzić je w Nowohuckim Centrum Kultury.

Z nami podróżuje się łatwiej

Navigator Festival to wydarzenie gromadzące ludzi, dla których podróżowanie, odkrywanie najdziwniejszych zakątków świata i poznawanie nowych kultur stanowi pasję życia. To wielobarwna – multimedialna podróż inspirowana osobistymi doświadczeniami podróżników, dla których przekraczanie granic geograficznych, mentalnych i kulturowych stanowi ciągłe wyzwanie.

Rozpocznij z nami nowy sezon

Navigator to niepowtarzalna atmosfera, którą współtworzą widzowie i zaproszeni przez nas goście. To wymiana doświadczeń globtroterów oraz nieprzewidziane spotkania, w klimacie który sprzyja rodzeniu się nowych projektów i planów eksploracji najodleglejszych zakątków naszej planety.

Pomagamy spełniać marzenia

Festiwal dedykujemy zarówno doświadczonym globtroterom jak i wszystkim osobom, które są zainteresowane tematyką podróżniczą i chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze światem.

To idealny początek twojej podróży

Ten Festiwal to również propozycja dla najmłodszych. W ramach Małego Navigatora dzieci będą mogły poznać kulturę Indian, ciekawostki japońskiego komiksu i przeżyć amerykański sen.

Pod koniec lutego wszystkie drogi będą prowadzić do NCKP – Nowohuckiego Centrum Kultury Podróżniczej.

Navigator Festival 28-29 lutego 2020

Nowohuckie Centrum Kultury

Kraków al. Jana Pawła II 232

pełny program festiwalu na stronie https://navigatorfestival.pl/

PLACES WORTH YOUR TIME