Odkryj Kraków z Muzeum Krakowa – bądź turystą w swoim mieście!

0

Od 19 maja zapraszamy do naszych dwóch kolejnych oddziałów. W Pałacu Krzysztofory możecie odkryć fenomen Krakowa na wystawie Cyberteka. Kraków czas
i przestrzeń
. Historię transportu kolejowego przybliży ekspozycja czasowa Krakowskie drogi żelazne w Muzeum Podgórza. Uwaga! Wystawa stała Miasto pod kopcem Kraka nie będzie jeszcze dostępna.

Pamiętajcie o maseczkach na twarzy, zachowajcie dystans od innych zwiedzających i koniecznie zapoznajcie się z nowym regulaminem zwiedzania:
Pałac Krzysztofory: https://bit.ly/cyberteka
Muzeum Podgórza: https://bit.ly/MuzeumPodgorza

Odkryj Kraków na nowo!

Przypominamy i zapraszamy do zwiedzania Barbakanu, Murów Obronnych, Wieży Ratuszowej oraz Muzeum Nowej Huty. Niebawem  otworzymy dla Was kolejne oddziały. Cieszymy się, że ponownie będziemy mogli się z Wami spotkać. W trosce o zapewnienie pełnego bezpieczeństwa zwiedzającym
i pracownikom przygotowujemy nowe zasady zwiedzania.

Bądźcie z nami na bieżąco! Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, gdzie będziemy informować o otwarciach kolejnych oddziałów i o innych akcjach w Muzeum Krakowa.

Muzealna akcja Odkryj Krakówwpisuje się w miejską kampanię Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków, ogłoszoną przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

PLACES WORTH YOUR TIME