Scena NCK – na żywo!

0

Scena NCK – na żywo! 

 

Wracamy do normalności! Na scenie, na żywo i z zachowaniem wszystkich środków ostrożności dotyczących bezpieczeństwa epidemiologicznego. Proponujemy koncerty z różnych muzycznych krain – Zalewski, Kasprzycki, Krupa, Celińska i KRÓL…, humor w wydaniu Grupy MoCarta, Paranienormalnych, Kabaretu Moralnego Niepokoju i zabawną farsę Philipa Kinga w wykonaniu Teatru Capitol.

Zapraszamy do NCK na kulturalne, wiosenne przebudzenie

Cały repertuar dostępny na naszej stronie internetowej: www.nck.krakow.pl.

 

ROBERT KASPRZYCKI BAND „Tytuł roboczy”

12 marca  (piątek), g. 19.00, Scena NCK 

bilety – 40 zł

„Skąd taki tytuł? Roboczy – bo wreszcie wracamy do roboty, roboczy bo na inny nie mamy pomysłu, skoro ostatnio i tak, jak to ujął klasyk, słowa pisane są na wietrze i płynącej wodzie – nikt nic nie wie, w każdej chwili możemy wyparować, a nasze plany, psyknąć jak świeczka gaszona palcami Losu…

Zagramy zatem energetycznie, czule, jasno, od serca. Jakby dzień później znów nas mieli zamknąć.” – Robert Kasprzycki

 

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

 

W budynku NCK obowiązują:

Procedury bezpieczeństwa w Nowohuckim Centrum Kultury w czasie epidemii SARS-COVID-19 <kliknij>

Uprzejmie prosimy o ich przestrzeganie oraz stosowanie się do instrukcji pracowników NCK. 

Wejście na wydarzenie, możliwe jest po złożeniu przez każdego widza oświadczenia o tym, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Wraz z oświadczeniem uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnianych danych osobowych w zakresie określonym w „Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce”<kliknij>, pod rygorem odmowy wpuszczenia takiego widza na widownię. Formularze oświadczenia dostępne są do pobrania <kliknij> oraz u pracowników obsługi widowni, którym należy wydać wypełnione i podpisane oświadczenie.

 

PLACES WORTH YOUR TIME