Targi Wędkarskie RYBOMANIA

0

Już w ten weekend rozpoczniemy wędkarską przygodę na Rybomanii Gliwice! Szykują się niesamowite emocje, godziny dobrej zabawy i niezliczone ilości doświadczeń. Pawilony wypełnią się tłumami ludzi z pasją a Gliwice na dwa dni zamienią się w wędkarską stolicę Europy.

RYBOMANIA to niezwykłe wydarzenie zrzeszające wszystkich pasjonatów wędkarstwa w Polsce, niesamowita okazja do zakupów oraz przestrzeń stworzona specjalnie po to, by móc podzielić się swoją pasją z innymi. Święto młodych i tych doświadczonych, profesjonalistów i amatorów. Wszystkich zebranych w jednym miejscu!

Podczas tegorocznej Rybomanii w Gliwicach nie zabraknie okazji do dobrej zabawy i nauki. Jedną z możliwości sprawdzenia swoich sił będzie Akademia Młodego Wędkarza! Jak wziąć w niej udział? Podczas Rybomanii, w dniach 9-10 marca 2019 roku, na terenie Areny Gliwice (teren targów) wyznaczonych zostanie kilka stoisk. Będzie na nich można znaleźć naszych ambasadorów – osoby, które przydzielą Wam zadanie do wykonania, ocenią
jego poprawność. Każde zadanie pozwala na zdobycie jednej odznaki.
Jakie to stoiska? W Książeczce Adepta znajdziecie listę firm lub osób, które musicie odwiedzić by ukończyć Akademię i odebrać nagrody.

Wędkarska przygoda właśnie się zaczyna!

PLACES WORTH YOUR TIME