31. FKŻ | Woda | na żywo

0

Festiwal Kultury Żydowskiej jest jednym z pierwszych wydarzeń, które udostępniało swoje wydarzenia na żywo w internecie. Jako pierwsze transmitowaliśmy koncerty 18. FKŻ w roku 2008. 

Jak było za pierwszym razem, możecie zobaczyć tutaj – a przy okazji posłuchać raz jeszcze genialnego tanga Ta ostatnia niedziela w genialnej aranżacji zespołu La Mar Enfortuna.

Podczas pandemii cały niemalże Prolog 30. FKŻ odbył się w internecie, a rok temu – podczas jubileuszowej, 30. edycji festiwalu – oprócz koncertów transmitowaliśmy również inne festiwalowe wydarzenia, aby mogli w nich uczestniczyć również Ci, którzy do Krakowa przyjechać nie mogli.

Tak też będzie w tym roku – będziecie mogli na żywo uczestniczyć zarówno w koncertach, jak też w wykładach, dyskusjach i spotkaniach, które będą odbywały się w Namiocie FKŻ.

Wszystkie niemalże transmisje będziecie mogli oglądać na stworzonej specjalnie dla Was w ubiegłym roku platformie streamingowej – abyście nie musieli szukać nas na innych platformach i mogli komfortowo, bez wyciszeń i przerw oglądać nasze koncerty, wykłady i spotkania. Program transmisji jest dostępny na naszej stronie www.

Zapraszamy Was na 31.jewishfestival.pl, gdzie już od niedzieli, 26 czerwca będziecie mogli oglądać na żywo relacje z 31. Festiwalu Kultury Żydowskiej!

PLACES WORTH YOUR TIME