ERIE 2023: UNICEF zaprasza na LODOWISKO NCK!

0

FERIE 2023: UNICEF zaprasza na LODOWISKO NCK! 

16 dni ferii i 64 darmowe ślizgawki! 

Codziennie w trakcie ferii zimowych, w dniach 28 stycznia – 12 lutego, każdy w wieku 6-24 lat będzie mógł skorzystać z darmowych ślizgawek odbywających się w godzinach przedpołudniowych na lodowisku przed Nowohuckim Centrum Kultury.

 

Dla łyżwiarzy przewidziano także dodatkowe atrakcje: 

– zabawy na lodzie i szlifowanie sportowych umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora łyżwiarstwa (podczas ślizgawek o g. 9.00 i 9.45) 

– gry, zabawy i konkurencje pełne humoru animowane przez Adama Grzankę, nowohuckiego konferansjera, stand-upera, lokalnego działacza i hokeistę (podczas ślizgawek o g. 11.00 i 11.45).

Specjalne wejściówki należy odbierać w kasie Lodowiska NCK (bezpośrednio przed wybraną ślizgawką). Wejściówka uprawnia do bezpłatnego skorzystania z lodowiska oraz darmowego wypożyczenia łyżew, kasku i pingwinka. Liczba wejściówek (oraz sprzętu) jest ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy! 

 

Godziny ślizgawek:

9.00-9.45, 9.45-10.30, 11.00-11.45, 11.45-12.30

Możliwość wejścia dla grup zorganizowanych – tylko po wcześniejszej rezerwacji. 

Projekt realizowany we współpracy z Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).

Projekt Kraków Wspólnie jest organizowany przez Fundację Internationaler Bund Polska przy współpracy z Wydziałem Edukacji UMK, finansowany przez  Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).

 

Mobilne lodowisko o powierzchni 800 m2 działa powstało dzięki finansowemu zaangażowaniu budżetu miasta Krakowa i wsparciu Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Zlokalizowane jest na skwerze przed budynkiem NCK, tuż obok Placu Centralnego. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu stanowi doskonały pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu dla całych rodzin oraz przeprowadzania zajęć z wychowania fizycznego dla okolicznych szkół podstawowych i liceów. 

 

Godziny otwarcia lodowiska w czasie ferii zimowych: 900-2030

e-mail: lodowisko@nck.krakow.pl

http://nck.krakow.pl/lodowisko

 

PLACES WORTH YOUR TIME