Krzysztof Cugowski powraca na scenę!

0

Krzysztof Cugowski powraca na scenę!

 

Legendarny rockman, współtwórca Budki Suflera, który ma na swoim koncie ponad 30 wydanych płyt, 300 napisanych utworów i niezliczoną ilość zagranych koncertów wystąpi 27 listopada w Nowohuckim Centrum Kultury. Artyście na scenie będzie towarzyszyć zespół złożony z najwyższej klasy instrumentalistów – na gitarze zagra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn oraz Tomasz Kałwak na fortepianie.

 

Krzysztof Cugowski, legendarny rockman, współtwórca Budki Suflera, spełniony muzyk solowy. Ma na swoim koncie ponad 30 płyt, 300 utworów i niezliczoną ilość koncertów na polskich i zagranicznych scenach. Wiosną 2020 roku oddał w ręce słuchaczy wyjątkowy, podwójnie jubileuszowy album „50/70 Moje Najważniejsze”. Ekskluzywne wydawnictwo składa się z płyty akustycznej z nowymi aranżacjami piosenek, które Krzysztof Cugowski zaliczył do swoich ulubionych. 

 

Jestem człowiekiem szczęśliwym, spełnionym, zawodowo i osobiście. Mógłbym osiąść na stałe na Lubelszczyźnie i wieść spokojne życie. Mógłbym, ale nie chcę, bo nadal czuję głód sceny, potrzebę spotkań z publicznością i wyrażania siebie poprzez dźwięki – mówi Artysta. 

 

Nic więc dziwnego, że z okazji podwójnego jubileuszu Krzysztof Cugowski wyruszył w wyjątkową trasą koncertową. W podróży przez dekady towarzyszył mu Zespół Mistrzów złożony z najwyższej klasy instrumentalistów. Na gitarze gra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn oraz Tomasz Kałwak na fortepianie. Podczas koncertów tej niezwykłej grupy publiczność może liczyć na pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, okraszonych najwyższej klasy rockowymi dźwiękami.

 

KRZYSZTOF CUGOWSKI Z ZESPOŁEM MISTRZÓW 

27 listopada (sobota), g. 18.00, Scena NCK

bilety – 130/110 zł

 

PLACES WORTH YOUR TIME