Legendarne kluby Święta Krowa, BOMBA i BAL wracają do Krakowa… na jedną noc!

0

Legendarne kluby Święta Krowa, BOMBA i BAL wracają do Krakowa… na jedną noc! 

W sierpniu trzy legendarne kluby, w których przez lata bawiły się tysiące krakowianek i krakowian, powrócą do Krakowa. Święta Krowa, BOMBA i BAL, bo o nich mowa, zagoszczą w Klubie Spotkań Poczta Główna podczas cyklu imprez „Tribute to”. Trzy noce, trzy kluby, jeden cel – przywrócić klimat już niedziałających, lecz ikonicznych parkietów tanecznych. 

Wpadliśmy na nietypowy pomysł! Chcemy przywrócić klimat miejsc, które w Krakowie znali prawie wszyscy i które niestety są już zamknięte. Dlatego skontaktowaliśmy się z byłymi menedżerami i właścicielami i przedstawiliśmy im nasz pomysł na cykl imprez „Tribute to”– z nieskrywanym entuzjazmem mówi Jacek Peszko, współzałożyciel Klubu Spotkań Poczta Główna. 

To właśnie w największej sali tanecznej w centrum Krakowa, przy Westerplatte 20, w trzy sierpniowe noce zostaną wskrzeszone legendarne krakowskie kluby, w których przez lata spotykali się krakowianie i krakowianki. W przestrzeniach Klubu Spotkań Poczta Główna będzie można potańczyć do muzyki granej przez DJ-ki i DJ-ów znanych z BOMBY przy placu Szczepańskim, Świętej Krowy przy Floriańskiej 16 oraz z zabłockiego BALu.

Cykl zostanie zainaugurowanym 5 sierpnia  wydarzeniem „Tribute to: Święta Krowa na Poczcie”. Poza DJ-ami rezydentami, będzie można spotkać także przedstawicieli ekip barmańskich z poszczególnych klubów, którzy tworzyli klimat i atmosferę tych miejsc. Na 13 sierpnia zaplanowano „Tribute to: BOMBA na Poczcie”. Ostatnie sierpniowe spotkanie cyklu odbędzie się 26 sierpnia i będzie to „Tribute to: BAL #jesuisdisco na Poczcie”.

Poza gośćmi specjalnymi, czyli pracownikami klubów i DJ-ami, planujemy także projekcję zdjęć z poszczególnych miejsc na gigantycznej ścianie, która znajduje się tuż nas sceną sali tanecznej – zapowiada Jakub Wojas, współzałożyciel Klubu Spotkań Poczta Główna. To będzie nostalgiczna podróż do lat minionych i coś czuję, że niejednej i niejednemu uczestnikowi naszych imprez zakręci się łezka w oku – dodaje.  

Szczegółowe informacje na temat cyklu imprez „Tribute to” w Klubie Spotkań Poczta Główna w Krakowie można znaleźć na Facebooku Klubu: https://www.facebook.com/KlubPocztaGlowna 

PLACES WORTH YOUR TIME