OPOWIEDZMY RAZEM O CZASIE PANDEMII!

0

Doświadczamy teraz wszyscy wyjątkowego czasu: zmieniają się nasze warunki pracy, życia rodzinnego, życia towarzyskiego. Stajemy przed wieloma zupełnie nowymi wyzwaniami i problemami, ale też niejednokrotnie odkrywamy w sobie nowe talenty albo znajdujemy czas, by rozwinąć te stare. Często też spotykamy się z niesłychaną serdecznością i solidarnością, które zapewne będą praktykowane także w czasie zbliżających się świąt – innych niż wszystkie dotychczasowe Wielkanoce.

Te doświadczenia chcemy zebrać w Muzeum Krakowa, a gdy już minie epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 − pokazać je i zaprosić Was do wspólnej opowieści o tym czasie.
Dlatego zwracamy się do Was, krakowian, o wszelkie pamiątki, opowieści, dokumentujące pandemię.

Jeżeli malujecie, rysujecie, rzeźbicie bądź tworzycie muzykę i chcielibyście się swoimi działami podzielić z nami − bardzo serdecznie zapraszamy! To, co można przesłać drogą mailową, wysyłajcie już teraz na adres m.zdeb@muzeumkrakowa.pl

Z kolei wszystko to, co ma charakter materialny, przyjmiemy także, ale dopiero wtedy, kiedy już będziemy mogli ponownie otworzyć nasze Muzeum.

Na razie pamiętajcie o nas i sprawdzajcie naszą stronę internetową http://www.muzeumkrakowa.pl oraz nasz profil na Facebooku www.facebook.com/muzeumkrakowa

Tam znajdziecie kolejne informacje o naszym projekcie oraz dane, jak, gdzie i kiedy będzie można dostarczać pamiątki z czasu epidemii do Muzeum Krakowa.

PLACES WORTH YOUR TIME