PomocNaSzczytach

0

W tym roku  w  związku z jubileuszem  związanym z 25-leciem  powstania Tatrzańskiej Izby Gospodarczej, tym samym utworzenia pierwszego samorządu gospodarczego na Podhalu inaugurujemy kolejną inicjatywę społeczną „PomocNaSzczytach”.

#PomocNaSzczytach to program wsparcia dzieci z Podhala. System stypendialnej pomocy dla najzdolniejszych dzieci dający możliwość pokonania barier finansowych w celu osiągnięcia sukcesów sportowych, artystycznych i innych – realizacji własnych marzeń.

23 września 2018  o godz. 17;30  zapraszamy do Hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa  w Zakopanem na koncert charytatywny.

Gramy dla dwóch uzdolnionych dziewczynek, bo bohaterkami koncertu są Zuza i Marysia. Na co dzień zwykłe dzieci, a jednak niezwykłe.

Zuza jest uczennicą Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że jest jedynym niepełnosprawnym uczniem tej szkoły. Dziwne nie jest to, że będąc niepełnosprawnym dzieckiem osiąga sukcesy, świetnie pływa, gra w badmintona, a trenuje narciarstwo alpejskie.

Marysia to jej przeciwieństwo, cicha i zamknięta w sobie, pochłonięta swoim artyzmem. Mieszka w Kościelisku i buduje swój  świat malarstwem, ceramiką  i rzeźbą. Pod opieką instruktorów z Tatrzańskiego Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem szlifuje talent, zdobywa nagrody i wyróżnienia.

Co je łączy – determinacja i upór w realizacji własnych wizji.

Przyłączmy się do tych wizji i pomóżmy w ich realizacji. Zbierzmy wspólnie fundusze na stypendia – dla Zuzy sportowe, dla Marysi artystyczne.

Każdy może przyłączyć się i pomóc w realizacji dziecięcych marzeń biorąc udział w koncercie 23 września w Zakopanem. Muzycznie wspierają nas Trebunie Tutki, zespół DOC i Zakopiańska Akademia Śpiewu.

Podczas koncertu będą dostępne „stypendialne cegiełki”. Mile widziane również wpłaty na konto charytatywne 94 1940 1076 3095 7738 0006 0000.

BILETY – cegiełki na koncert w cenie 50,00 zł dostępne w punktach sprzedaży:

Zakopane

Tatrzańska Izba Gospodarcza, ul. Kościuszki 15

Nowy Targ  

CH DEKADA   Green Lemon Bar ul. Kilińskiego 20

BIURO i SKLEP  Fundacji A. Worwy ul. Al. 1000-lecia 44

W cenie biletu transport Nowy Targ – Zakopane- Nowy Targ

Kościelisko

Centrum Informacji Turystycznej  ul. Nędzy Kubińca 136

 

PLACES WORTH YOUR TIME