Zapisz się już dziś na Bieg Pamiętaj z Nami 2019!

0

ZAPISY: https://zapisy.sts-timing.pl/453/

Drodzy biegacze i sympatycy biegów miejskich, z przyjemnością anonsujemy 7. edycję 5 km Biegu Pamiętaj z Nami, która odbędzie się w sobotę 13 kwietnia 2019 r.

W tym roku ruszamy wyjątkowo z ul. Lipowej 4, gdzie znajduje się oddział MHK – Fabryka Emalia Oskara Schindlera. Znak do startu da olimpijczyk, wicemistrz Europy i brązowy medalista mistrzostw świata Grzegorz Sudoł.

Bieg jest jednym z kilkunastu punktów programu dwudniowego wydarzenia Pamiętaj z Nami, na które składają się wykłady, warsztaty, spacery edukacyjne oraz widowisko artystyczne. Szczegółowy program pojawi się już niebawem na naszej stronie internetowej.

Tradycyjnie będziemy kwestować wraz z Polską Akcją Humanitarną na ofiary wojny w Jemenie. Będzie też można oddawać krew w mobilnej stacja krwiodawstwa usytuowanej na Placu Bohaterów Getta.

Opłaty startowe:
– do końca lutego: 25 zł;
– marzec: 35 zł;
– w biurze zawodów w przeddzień i w dniu biegu: 50 zł

Więcej informacji znajdziesz tu: http://bit.ly/ZapisyPamietajZNami
 
Pamiętaj z Nami to święto oddziałów Trasy Pamięci Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, którą tworzą Fabryka Emalia Oskara Schindlera, Apteka pod Orłem, Ulica Pomorska oraz Miejsce Pamięci KL Plaszow. Wydarzenie ma na celu popularyzację historii Krakowa i jego mieszkańców w latach 1939–1945 poprzez edukację historyczną, sport i partycypację.
Szczegółowy program i więcej informacji o tegorocznej edycji Pamiętaj z Nami już wkrótce na stronie www.mhk.pl

PLACES WORTH YOUR TIME