<kodujemy dla WOŚP> – weź udział w bezpłatnych warsztatach IT i wylicytuj kurs programistyczny w Krakowie

 

14 stycznia, w ramach 26. finału WOŚP, każdy mieszkaniec Krakowa, który chciałby zacząć przygodę z programowaniem, może zapisać się na darmowe warsztaty programowania od podstaw organizowane przez akademię Software Development Academy. Podczas warsztatów odbędzie się zbiórka pieniędzy dla WOŚP. SDA umożliwia też wylicytowanie pełnego kursu programowania na aukcji, z której pieniądze trafią do podopiecznych WOŚP-u.

Udział w warsztatach organizowanych w ramach 26. finału WOŚP może zgłosić każdy, bez względu na to czy miał już styczność z programowaniem, czy dopiero planuje rozpoczęcie swojej przygody z IT. Podczas warsztatów będzie można przekazać dowolną opłatę do puszki WOŚP – zebrana kwota trafi w całości na konto Fundacji. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest pobranie bezpłatnego biletu ze strony Evenea: https://kodujemy-dla-wosp-krakow.evenea.pl/.

SDA Academy w ramach akcji <kodujemy dla WOŚP> wystawia również na licytację kilka organizowanych przez siebie kursów programowania, w tym szkolenie z Javy od podstaw w Krakowie. Licytacja kursu, o wartości 8 999 zł, rozpoczyna się od 500 zł – licytujący mogą zatem dołożyć cegiełkę na szczytny cel charytatywny.

Wspomniany kurs rozpocznie się 30 stycznia w Krakowie i będzie prowadzony w trybie wieczorowym. To 360 godzin praktycznych warsztatów pod okiem doświadczonych programistów. W trakcie kursu i po jego ukończeniu przyszły programista otrzyma wsparcie w znalezieniu pierwszej pracy w IT w ramach programu Absolvent Success Program.

Licytacja, która potrwa do 21 stycznia, znajduje się pod adresem:

http://aukcje.wosp.org.pl/kurs-programowania-java-od-podstaw-krakow-sztab-i5868484.

O Software Development Academy

Software Development Academy to wiodąca akademia programowania w Polsce, organizująca kursy w kilkunastu oddziałach w kraju. SDA zaufało już ponad 1550 kursantów i absolwentów. Kursy są prowadzone przez doświadczonych trenerów, praktyków w branży. Uczestnicy zajęć są objęci programem Absolvent Success Program, dzięki któremu uzyskują stałe i kompleksowe wsparcie w wejściu na rynek pracy IT. Po ukończeniu kursu 81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy. Więcej informacji: www.sdacademy.pl

PLACES WORTH YOUR TIME