Lodowisko przed Nowohuckim Centrum Kultury!

0

start – najbliższy piątek – 29 listopada, g. 13.00

Już jutro, wszystkich łyżwiarzy, zapraszamy na lodowisko o powierzchni 800 m2. Możecie już ostrzyć łyżwy i przypominać sobie podstawowe figury – piruety, skoki i atrakcyjne wywrotki. Od rana do wieczora, indywidualnie i zespołowo, na swoich lub wypożyczonych łyżwach, przy muzyce i w miłym towarzystwie. Aż do wiosny!

Mobilne lodowisko powstało dzięki finansowemu zaangażowaniu budżetu miasta Krakowa i wsparciu Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Zlokalizowane jest na skwerze przed budynkiem NCK, tuż obok Placu Centralnego. Jest to jedyne lodowisko na wolnym powietrzu w tej części Krakowa, a dzięki swojemu dogodnemu położeniu stanowi doskonały pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu dla całych rodzin oraz przeprowadzania zajęć z wychowania fizycznego dla okolicznych szkół podstawowych i liceów.

Można już ostrzyć łyżwy i przypominać sobie podstawowe figury – piruety, skoki i atrakcyjne wywrotki. Od rana do wieczora, indywidualnie i zespołowo, na swoich lub wypożyczonych na miejscu łyżwach, przy muzyce i w miłym towarzystwie. Aż do wiosny!

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek – grupy zorganizowane, w godz. 900-1230

poniedziałek-piątek – osoby indywidualne, w godz. 1300-2030

weekendy, ferie zimowe, dni wolne od pracy – osoby indywidualne, w godz. 900-2030

Cennik:

bilet wstępu: 6 zł (cena obejmuje 45 min jazdy)

wypożyczenie łyżew: 6 zł

wypożyczenie kasku: 6 zł

wypożyczenie pingwinka do nauki jazdy: 6 zł

kaucja za wypożyczenie łyżew: 50 zł

Szczegółowe informacje: http://nck.krakow.pl/lodowisko

PLACES WORTH YOUR TIME