Odkryj Kraków z Muzeum Krakowa – bądź turystą w swoim mieście!

0

Odkryj Kraków z Muzeum Krakowa – bądź turystą w swoim mieście!

Muzeum Nowej Huty (os. Centrum E 1) ponownie otwiera dla zwiedzających swoje wystawy Mój drugi dom? Huta im. Lenina oraz Atomowa groza. Poznaj kombinat z różnej perspektywy i dowiedz się, ile prawdy mają w sobie mity o nowohuckich schronach.
Trasa turystyczna Podziemna Nowa Huta pozostaje zamknięta do odwołania.

Pamiętajcie o maseczkach na twarzy i zachowajcie dystans od innych zwiedzających oraz koniecznie zapoznajcie się z nowym regulaminem zwiedzania: https://bit.ly/MuzeumNH

Odkryj Kraków na nowo!

W Starym Mieście można już odwiedzić Barbakan, Mury Obronne i Wieżę Ratuszową. W następnym tygodniu planujemy otwarcie kolejnych oddziałów. Cieszymy się, że ponownie będziemy mogli się z Państwem spotkać. W trosce o zapewnienie pełnego bezpieczeństwa zwiedzającym i pracownikom przygotowujemy nowe zasady zwiedzania.

Bądźcie z nami na bieżąco! Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, gdzie będziemy informować o otwarciach kolejnych oddziałów i o innych akcjach w Muzeum Krakowa.

Muzealna akcja Odkryj Krakówwpisuje się w miejską kampanię Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków, ogłoszoną przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Do zobaczenia 🙂

PLACES WORTH YOUR TIME