Nominacja dla Muzeum Historycznego Miasta Krakowa

0

Drodzy Państwo,
z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny organizowany przez Muzeum cykl edukacyjny dla dzieci „Akademia Małego Odkrywcy” otrzymał nominację do nagrody w konkursie organizowanym przez ogólnopolski portal CzasDzieci.pl – Słoneczniki 2017!
Zapraszam do zagłosowania na Akademię Małego Odkrywcy (kategoria JĘZYK). Wystarczy wpisać adres swojego e-maila i potwierdzić wypełnienie ankiety, klikając na link w wiadomości e-mailowej:
http://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-krakow-2017.php


„W cieniu kakaowca czyli w manufakturze czekolady”, Akademia Małego Odkrywcy,
fot. Andrzej Janikowski/Pracownia Fotografii MHK

„Akademia Małego Odkrywcy” to program dedykowany wszystkim głodnym wiedzy i wrażeń małym odkrywcom oraz ich rodzicom, którzy w aktywny i twórczy sposób pragną poznawać Kraków, wyrastając tym samym na prawdziwych znawców, a zarazem miłośników jego dziejów i kulturowego dziedzictwa. Podobnie jak Krzysztoforek i Dorotka – bohaterowie muzealnego czasopisma „Krzysztoforek” – którzy wspólnie z dziećmi uczestniczą w wybranych zajęciach. Uczymy przez zabawę już od 2009 roku!
_____________________________________________
Tegoroczne Słoneczniki to już siódma edycja konkursu na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat organizowanego przez portal CzasDzieci.pl. Podstawowym założeniem plebiscytu jest wyłonienie najciekawszej i najlepiej ocenianej przez rodziców oferty kulturalno-edukacyjnej dla dzieci. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i przyznanie statuetek nastąpi podczas uroczystej gali we wrześniu.

www.mhk.pl

Tekst I foto: Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

PLACES WORTH YOUR TIME