Luty 2023 // NCK zaprasza

0

Luty 2023 // NCK zaprasza

 

W najkrótszym miesiącu roku proponujemy przede wszystkim Festiwal Teatrów Dla Dzieci. Do NCK przyjadą teatry z całej Polski, by naszym dzieciom pokazać piękne, mądre, rozśpiewane i wesołe przedstawienia: „Dobre rady Lisa Witalisa”, „Kosmici”, „O czym szepcze las”, a dodatkowo interaktywne wystawy, warsztaty i… kabaret dla najmłodszych. Starszym widzom proponujemy klasyczne baletowe przedstawienia, spektakl tańca współczesnego, recital Leszka Wójtowicza i stand-up Abelarda Gizy. Małych studentów zapraszamy na kolejne zajęcia Nowohuckiego Uniwersytetu Dzieci, a wszystkich, bez względu na wiek, do galerii, w których obejrzeć można będzie osiem ekspozycji. Szczególnie polecamy „Archetypy Wolności”, wystawę malarstwa ukraińskiego artysty Ivana Marchuka. 

 

Program: 

 

1 lutego (środa), g. 10.00-13.00, sala 008 

ROLE NA STOLE – Architektura – warsztaty dla dzieci w wieku powyżej 9 lat

Zadaniem grupy jest zaprojektowanie i wykonanie modelu dzielnicy mieszkaniowej z ciągami komunikacyjnymi.  

wstęp wolny

 

1 lutego (środa), g. 11.00, Scena NCK 

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

SMOKI – Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana – Bielsko-Biała

Smoki żyją normalnie – uczą się w szkołach, chodzą do pracy, mają rząd i prezydenta, a wieczorami opowiadają swoim smoczym dzieciom bajki na dobranoc – straszne legendy o złych i okropnych ludziach, których należałoby się bać, ale którzy na szczęście tak naprawdę nie istnieją. Tylko, że ludzie przecież istnieją i opowiadają swoim dzieciom takie same historie, ale o smokach. To zabawne i wzruszające przedstawienie, którego tematami są: tolerancja, akceptacja i potrzeba odkrywania świata, bez uprzedzeń i osądów.

bilety: 40/35 zł

 

1 lutego (środa), g. 11.00-14.00, sala 006

ROLE NA STOLE – Teatr warsztaty dla dzieci w wieku powyżej 9 lat

Zadaniem grupy jest skonstruowanie i zarejestrowanie sceny dialogowej.

wstęp wolny

 

2 lutego (czwartek), g. 11.00, Scena NCK

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

MAMU-TY – Olsztyński Teatr Lalek

Czy prawdziwy dom jest tam gdzie przyszliśmy na świat, czy może po drugiej stronie galaktyki? Czy psina może zostać siostrą mamuta? I czy można zaprzyjaźnić się z odkurzaczem? Między epoką lodowcową, a zwykłym, współczesnym domem, razem z małym mamutem Mamu, będziemy poszukiwać odpowiedzi na te i inne pytania. Twórcy spektaklu pokazują jak pomiędzy zwyczajnymi-niezwyczajnymi zakupami i dziecięcą ciekawością świata rodzi się bliskość, wrażliwość i spontaniczność. 

bilety: 40/35 zł

 

3 lutego (piątek), g. 10.00-13.00, sala 006

ROLE NA STOLE – Sztuki Plastyczne – warsztaty dla dzieci w wieku powyżej 9 lat

Zadaniem grupy jest stworzenie przestrzennej rzeźby. 

wstęp wolny

 

3 lutego (piątek), g. 11.00, Scena NCK 

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

ALE KINO – Teatr Lalek Guliwer – Warszawa 

Akcja spektaklu rozgrywa się na planie filmowym. To opowieść o Panu Soczewce – operatorze filmowym z wiersza Jana Brzechwy, który przymierza się do nakręcenia filmu. Bohaterami są postaci z wierszy popularnych polskich poetów: Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej oraz Ignacego Krasickiego. Utwory są pretekstem do pokazania szerokiego spektrum emocji, które towarzyszą twórczej pracy. Udział w filmie staje się dla bohaterów spektaklu wyzwaniem, by przeskoczyć własne ograniczenia i wyzwolić w sobie kreatywną moc.

bilety: 40/35 zł

 

3 lutego (piątek), g. 11.00, sala C-4

NOWOHUCKI UNIWERSYTET DZIECI Wydział Przyrodniczy „Kraina z lodu”

jednorazowa wejściówka – 35 zł

 

3 lutego (piątek), g. 11.00-14.00, sala 008

ROLE NA STOLE – Muzyka warsztaty dla dzieci w wieku powyżej 9 lat

Zadaniem grupy jest skomponowanie i zarejestrowanie utworu muzycznego. 

wstęp wolny

 

3 lutego (piątek), g. 18.00, Scena NCK 

KARPACKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA UKRAINY WERCHOWINA 

„Tańce i pieśni świat weselą i serca mu dodają”

Koncert  w ramach podziękowania z Drohobycza dla miasta partnerskiego Krakowa.

wstęp wolny

 

4 lutego (sobota), g. 11.00, Scena NCK

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

ŻUBR POMPIK – Teatr Fuzja – Poznań

Witajcie w puszczy – w świecie małego żubra odkrywcy. Pompik dostrzega to, czego nie widzą dorosłe żubry. Zaskakuje trafnymi spostrzeżeniami, choć zdarzają mu się śmieszne pomyłki. Razem z siostrą Polinką wyruszają na wyprawy w głąb puszczy – poznając jej zapachy, dźwięki, kolory, a przede wszystkim inne zwierzęta i ich zwyczaje. Spektakl jest pełen humoru, muzyki i magicznych dźwięków lasu tworzonych na żywo, na oczach widzów.

bilety: 35 zł

 

4 lutego (sobota), g. 12.00, Biała Galeria CENTRUM

OD NASIONKA DO DRZEWA warsztaty edukacyjne dla dzieci w wieku 5-10 lat

Podczas warsztatów uczestnicy poznają najważniejsze gatunki drzew, poznają ich rolę w przyrodzie, stworzą własny atlas drzew i wykonają miseczkę z gliny samoutwardzalnej.

zajęcia dla dzieci w wieku 5-10 lat

jednorazowa wejściówka – 20 zł/1,5-2 h

 

4 lutego (sobota), g. 15.00, Scena NCK

ROYAL LVIV BALLET „Śpiąca królewna”

Mądra i wzruszająca historia, piękne kostiumy, widowiskowa scenografia, a przede wszystkim perfekcja wykonawców sprawiają, że ten klasyczny balet zachwyca nawet najbardziej wymagających widzów. 

bilety: 120/90 zł 

 

4 lutego (sobota), g. 19.00, Scena NCK

ROYAL LVIV BALLET „Jezioro łabędzie”

Bajkowa opowieść połączona z niezwykłą muzyką Piotra Czajkowskiego skomponowaną do libretta Władimira Biegiczewa i Wasilija Gelcera wprowadzą widzów w piękny, magiczny świat baletu klasycznego. 

bilety: 120/90 zł

 

5 lutego (niedziela), g. 11.00 i 13.00, Scena NCK 

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

DO GÓRY – Zdrojowy Teatr Animacji – Jelenia Góra – spektakl dla najnajów

Spektakl jest zachwytem nad bogactwem, pięknem i niezwykłością karkonoskiej natury. Zabiera widzów w pełną abstrakcyjnych skojarzeń podróż w głąb siebie i jest zaproszeniem do działania. To zachęta do budowania przez rodziców relacji z dziećmi, które oparte są na wspólnym doświadczaniu przyrody, poszukiwaniu w niej sensu i piękna.

bilety: 35 zł

 

5 lutego (niedziela), g. 11.00 i 13.00, sala kameralna 203 

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

DOBRE RADY LISA WITALISA  – O! Teatr – Jaworzno

Lis Witalis to szelma jakich mało. Czego to ten zwierz nie obieca by zdobyć to, na co przyjdzie mu ochota. A to niedźwiedzia przekona by do myśliwego po zapasy jedzenia się udał, a to pod pozorem nakarmienia głodujących zwierząt, placków ze śniegu napiecze. A nawet przekona mieszkańców lasu by na prezydenta go wybrały. Wykorzystując ufność, łatwowierność napotkanych stworzeń spełnia swoje zachcianki. Ci, którzy chcą coś zdobyć bez wysiłku niech się strzegą jego dobrych rad. Ale lisowi przyjdzie w końcu zapłacić za swe niecne poczynania.

bilety: 35 zł

 

5 lutego (niedziela) g. 12.00, Biała Galeria CENTRUM

TROP W TROP? czyli poznajemy sarny, jelenie, dziki i inne zwierzęta leśne, oraz ich tropy 

Podczas zajęć uczestnicy poznają zwierzęta leśne oraz ich tropy. Dzieci nauczą się jak obserwować przyrodę i jak ważną rolę pełni w niej każde zwierzę. Uczestnicy warsztatów stworzą atlas ciekawostek, a także wykonają medale z masy solnej z odciskami tropów zwierząt.

warsztaty edukacyjne dla dzieci w wieku 5-10 lat

jednorazowa wejściówka – 20 zł

 

6 lutego (poniedziałek), g. 11.00, Scena NCK

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

AMELKA, BÓBR I KRÓL NA DACHUTeatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana z Bielska-Białej

Życie Amelki nie jest różowe. Pewnego poranka jej okrutna matka Fryga wysyła ją do Szepczącego Lasu po garnek czarnego miodu. Amelka musi zdążyć przed zachodem słońca, bo w nocy lasem rządzi budząca strach sowa. Dziewczynka ma mało czasu, jednak po drodze zatrzymuje się, by pomóc wszystkim, których spotyka. Wędrówka okazuje się także podróżą w głąb siebie, pozwalającą odkryć Amelce swoją prawdziwą tożsamość i zrozumieć otaczający ją świat.

bilety: 40/35 zł

 

7 lutego (wtorek), g. 11.00, Scena NCK

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

DZIÓB W DZIÓB – Teatr im. H. Ch. Andersena – Lublin 

Opowieść toczy się wokół przygód bandy honorowych gołębi, które walczą z podwórkową kotką Dolores, podejrzewając ją o zjedzenie ich towarzysza Janusza. Plany krzyżuje im pojawienie się wróbla Przemka, który bardzo chciałby dołączyć do bandy i stać się jednym z gołębi. Historia porusza bardzo aktualne tematy budowania poczucia wspólnoty, przestrzeni dla inności w grupie i konfliktu wartości. Piękna scenografia i lalki stworzone z rzeczy z recyklingu dostały główną nagrodą na Festiwalu Nowej Scenografii 2016.

bilety: 40/35 zł

 

8 lutego (środa), g. 11.00 i 13.00, Scena NCK

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

O CZYM SZEPCZE LAS – Teatr Animacji w Poznaniu i Art Fraction Foundation – Poznań – spektakl dla najnajów

Spektakl jest zaproszeniem do wsłuchania się w historie, które chce opowiedzieć nam las. W sposób poetycki – na poziomie słowa, dźwięku i obrazu – zaprasza widzów do poznania bogactwa świata drzew i ich mieszkańców. Piękne animowane lalki, intrygujące obrazy i wizualizacje, zaskakujące dźwięki – to wszystko sprawi, że poczujecie magię lasu i nabierzecie ochoty na leśny spacer z jeszcze bardziej otwartymi oczami, uszami i sercem.

bilety: 35 zł

 

8 lutego (środa) , g. 11.00-12.30, sala 008 

RYSUNKOWE TRIKI „Uśmiechem można narysować wszystko!” – warsztaty familijne 

Inspiracją do rysunkowych trików będzie UŚMIECH, którym narysujemy m.in.: konika morskiego, dymek komiksowy i biegnącego ludzika. Rysunkowe zagadki, kalambury i dużo ciekawostek: od tajemniczego uśmiechu Mony Lisy, przez XVII-wieczną Japonię, polską husarię, aż po uśmiech… Hello Kitty! Warsztaty dla całej rodziny, całej klasy, dla dzieci, młodzieży i rodziców/nauczycieli.  

jednorazowa wejściówka – 35 zł

 

9 lutego (czwartek), g. 11.00, Scena NCK

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

KOSMICI – Miejski Teatr Miniatura – Gdańsk

Pia jest kapitanką promu kosmicznego. Razem z dorastającą córką, starzejącą się mamą i niestabilnym emocjonalnie androidem starają się zarobić na życie, organizując wycieczki po galaktyce. Pewnego dnia ich statek zostaje zaatakowany przez kosmitów. Czy nasi bohaterowie zostaną zjedzeni przez przedstawicieli obcej cywilizacji? I czy pasażerowie promu jeszcze kiedykolwiek wybiorą się z nimi na wycieczkę? Na te i inne pytania dotyczące tajemnic wszechświata znajdziecie odpowiedź w spektaklu, który w zaskakujący i świeży sposób opowiada o takich zagadnieniach jak ekologia, różnorodność i relacje rodzinne.

bilety: 40/35 zł

 

9 lutego (czwartek), g. 18.00, Scena NCK

NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI: Agnieszka Osiecka

występują:
Natalia Lubrano – śpiew

Olek Miśkiewicz – fortepian, akordeon

Krzysztof Żesławski – gitary, bas, kierownictwo muzyczne

zaprasza – Basia Stępniak-Wilk

bilety: 35/25 zł

 

10 lutego (piątek), g. 11.00, Scena NCK 

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

ŻABCIA I ROPUCH – Teatr Lalki i Aktora – Wałbrzych

Pełna humoru opowieść o przyjaźni dwóch płazów – żywiołowej Żabci i pesymistycznego Ropucha, którzy wspierają się w codziennych sytuacjach i rozwiązują problemy. Oprócz perypetii dwójki przyjaciół, poznamy także losy Ślimaka, który bezustannie dba o swoją figurę, Muchę produkującą perfumy oraz polującego na nią Nietoperza. Bohaterowie żyją w harmonijnym świecie zgodnie z wyznaczonym przez naturę rytmem, gdzie wspólne spędzanie czasu jest najważniejszą wartością, a troska o szczęście drugiej osoby czyni ten świat jeszcze piękniejszym.

bilety: 40/35 zł

 

10 lutego (piątek), g. 17.00 i 20.00, Scena NCK

KABARET HRABI „Pociechy” –  premiera 

Najnowszy program kabaretu Hrabi opowiada o najważniejszych istotach na Ziemi – dzieciach. Dlaczego? Bo nie ma lepszych pociech, niż nasi milusińscy. Jaki bez nich byłby świat? Bez nich świat byłby pusty i pozbawiony sensu.

wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch

bilety: 100-120 zł 

 

11 lutego (sobota), g. 11.00, scena kameralna 203

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

IRIS I TĘCZOWE DRZEWO – Teatr Figurki – Kraków

kolorów dla tęczy, pięknymi strojami i muzyką. Wszyscy by tak chcieli. Wszyscy z wyjątkiem Iris. Ją bardziej interesują dźwięki dochodzące z ciemnej dziupli i szeroki świat. Któregoś dnia drzewo zaczyna tracić kolory. Żeby uratować swój świat Iris będzie musiała sprzeniewierzyć się wszystkim zasadom swojego klanu i  zanurzyć w ciemnym lesie pełnym trolli. Czy mała elfka podoła temu wyzwaniu i ocali magiczne drzewo?

bilety: 35 zł

 

11 lutego (sobota), g. 11.00 i 16.00, Scena NCK 

KABARET HRABI „Bez wąsów” – program dla dzieci

FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI   

Skoro „Bez wąsów” – wąsy zatem nie pojawiają się. Spotkać za to będzie można panią od WF, rodzinę Skoczków, Januszka który nie mył uszków, pana który usiadł na czekoladkach, chrapiącego tatę, tajemniczy sklep z głosami, dziewczynę która robi straszliwe błędy ortograficzne, chłopca który marzy o tym by być ślimakiem, oraz nauczyciela języka polskiego – pana Draculę.

kabaretowy spektakl dla dzieci w wieku 6-12 lat

wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch

bilety: 50-120 zł 

 

11 lutego (sobota), g. 19.00, studio KCC

ONA_S –  spektakl tańca współczesnego  

Chcemy eksplorować, szukać, bawić się nowymi formami, transformować „teledyskowy” taniec, który każda z nas tańczy dla siebie w pustym pokoju. Chcemy odważyć się mówić o sobie, za siebie, dla siebie, dla nas wszystkich. 

choreografia: Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc 

bilety: 25/35 zł 

 

13 lutego (poniedziałek), g. 19.00, Scena NCK

Narodowy Balet Gruzji POTSKHISVILI

Wielobarwne stroje i taniec rzucający wyzwanie prawom grawitacji, stanowią niesamowitą podróż w głąb kaukaskiego folkloru, w którym muzyka, taniec i akrobatyka stanowią doskonałą harmonię. 

bilety: 140 zł

 

18 lutego (sobota), g. 11.00, sala 006

NOWOHUCKI UNIWERSYTET DZIECI Wydział Przyrodniczy „Fabryka śniegu”

jednorazowa wejściówka: 35 zł

 

18 lutego (sobota), g. 15.30, sala C-3

19 lutego (niedziela), g. 11.00 i 12.30

CO W TRAWIE PISZCZY – Teatr Figurki – Kraków 

Kameralny spektakl w technice teatru cieni dla dzieci w wieku 1-4 lat oraz ich rodziców. Ta historia nie dzieje się ani dawno, dawno temu, ani za siedmioma górami i siedmioma morzami. Ta historia dzieje się tuż za drzwiami naszych domów. Mały ślimak wykluwa się z jajka, gąsienica właśnie zamyka się w kokonie, a mała żabka zaraz zrobi pierwszy skok. Po spektaklu zapraszamy do cieniowej zabawy. 

bilety: 35 zł

 

19 lutego (niedziela), g. 18.00, Scena NCK

20 lutego (poniedziałek), g. 19.00, Scena NCK

ABELARD GIZA„Samertajm”

Abelard Giza – komik, scenarzysta, lider kabaretu Limo (1999-2014), twórca programów stand-upowych „Proteus Vulgaris”, „Ludzie, trzymajcie kapelusze”, „Numer 3”, „Piniata”, „Zaodrze” oraz serialu „Kryzys”. 

Artyście towarzyszą – Kuba Śliwka oraz Janusz Pietruszka.

bilety: 80-90 zł 

 

23 lutego (czwartek), g. 18.00, sala kameralna 203

SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ: Leszek Wójtowicz

Recital poety, pieśniarza, gitarzysty, autora muzyki i barda Solidarności. 

zaprasza – Basia Stępniak-Wilk

bilety: 25/20 zł

 

23 lutego (czwartek), g. 19.30, Scena NCK

ZAZULA – koncert inauguracyjny wystawy malarstwa Ivana Marchuka pt. „Archetyp Wolności”

Na Scenie NCK wystąpi polsko-ukraiński zespół wokalno-instrumentalny Zazula, który specjalizuje się w technice „śpiewu białego”. Wydarzenie uświetni ukraińska gwiazda aktorstwa i telewizji – Daria Tregubova, która przybliży publiczności poezję uwielbianą przez samego Mistrza, Ivana Marchuka.

prowadzenie koncertu – Weronika Marczuk

bilety: 50/30 zł 

 

25 lutego (sobota), g. 11.00, sala 006 

NOWOHUCKI UNIWERSYTET DZIECI – Wydział Detektywistyczny „Czy tu był Yeti? 

Z lasu zniknęło kilka drzew, a w ziemi ktoś zostawił odcisk stopy. Jest wielki, tajemniczy i bardzo podejrzany. Mali detektywi muszą zrobić jego odlew w gipsie i sprawdzić, czy to może odcisk Yeti.

jednorazowa wejściówka: 45 zł 

 

NCK WYSTAWY 

 

SŁAWEK HESJA KRAJNIEWSKI „Odloty Hesji” – wystawa plenerowa

4 listopada – 28 lutego, Rynek NCK 

wstęp wolny 

 

KRAKOWSKI KLUB  FOTOGRAFICZNY „Romantyzm” – wystawa fotografii

12 stycznia – 26 lutego, FOTO-GALERIA

wstęp wolny 

 

ROBERT BUBEL I MARCIN KOLEŚNIK „Wszystkie możliwe ścieżki” – wystawa malarstwa

25 stycznia – 25 lutego, Czarna Galeria CENTRUM 

wstęp wolny 

 

IVAN MARCHUK „Archetyp Wolności” – wystawa malarstwa

20 lutego – 19 marca,  Biała Galeria CENTRUM 

wernisaż – 23 lutego (czwartek), g. 18.00

Retrospektywna wystawa twórczości Ivana Marchuka, wybitnego ukraińskiego artysty. Zebrane na niej obrazy pochodzą z 15 różnych cykli, prezentujących różne wątki z bogatego dorobku tego malarza – od filozoficznego figuratywnego surrealizmu „Głosu mojej duszy” do abstrakcyjnego surrealizmu „Spojrzenia w nieskończoność”. Znaczną część ekspozycji stanowią prace z cyklu „Pejzaż”, tworzone przez Mistrza znaną już na całym świecie techniką plątanizmu, czyli przeplatanych dziesiątek i setek kilometrów cienkich linii, dających efekt „lśnienia” obrazów i hiperrealistycznego przedstawienia detali.

wstęp wolny

 

WIELKA WYPRAWA ŻUBRA POMPIKA – Polskie Parki Narodowe

30 stycznia – 12 lutego, g. 10.00-15.00, Biała  Galeria CENTRUM

Wystawa towarzysząca Festiwalowi Teatrów Dla Dzieci. 

Instalacja wystawiennicza, na podstawie serii książek Tomasza Samojlika „Żubr Pompik. Wyprawy”, zaprasza do poznawania polskiej natury. Dzieci niczym prawdziwi odkrywcy wyruszą z mapą Polski w ręku, by odkryć jakie skarby kryją polskie parki narodowe.

wstęp wolny

 

JASNOWIDZE EDYCJA IV (2020/2021) – Wydawnictwo DWIE SIOSTRY

30 stycznia – 12 lutego, g. 8.00-22.00, Szara Galeria CENTRUM

Wystawa towarzysząca Festiwalowi Teatrów Dla Dzieci. 

Wielkoformatowa wystawa pokonkursowa trzeciej edycji międzynarodowego konkursu Jasnowidze. Celem konkursu jest inicjowanie procesu tworzenia nowych wartościowych książek dla dzieci, a także stwarzanie utalentowanym projektantom, ilustratorom i autorom tekstów możliwości zaistnienia na rynku wydawniczym. 

wstęp wolny

 

GALERIA ZDZISŁAWA BEKSIŃSKIEGO Kolekcja Anny i Piotra Dmochowskich 

stała wystawa malarstwa 

Beksiński należy do wąskiego grona polskich artystów, których twórczość jest tak dobrze rozpoznawalna zarówno w Polsce, jak i w Europie. Rodzące wiele emocji i kontrowersji dzieła Artysty nikogo nie pozostawiają obojętnym. Wzbudzają w odbiorcach skrajne uczucia: od zachwytu, po ostrą krytykę. Język artystyczny Beksińskiego charakteryzuje ogromna szczegółowość. Mistrz uwiecznia w swych pracach zdeformowane postacie, opuszczone budynki, budzące grozę kształty i figury, które na przemian fascynują i przerażają…

czynna: czwartek-niedziela, w g. 13.00 – 19.00 

bilety: 20/15 zł 

 

JERZY DUDA-GRACZ – GALERIA AUTORSKA Kolekcja Agaty Dudy-Gracz

Stała wystawa malarstwa, rysunku i grafiki – 104 prace w nowej aranżacji Agaty Dudy-Gracz dostępne dla publiczności od 13 stycznia 2023 r.

czynna: czwartek-niedziela, w g. 13.00 – 19.00 

bilety: 20/15 zł 

 

A JUŻ W MARCU: 

 

2, 3 marca (czwartek, piątek), g. 18.00, Scena NCK 

4 marca (sobota), g. 11.00

CEZIK DZIECIOM „NutkoSfera i DrobNutki” – spektakl muzyczny

 

5 marca (niedziela), g. 18.00, Scena NCK

MICHAŁ BAJOR –„No, a ja?”

 

7 marca (wtorek), g. 11.00, Scena NCK 

NIESAMOWITE PRZYGODY SKARPETEK  – Teatr Nowy – Zabrze 

 

8 marca (środa), g. 19.00, Scena NCK

TRE VOCI

 

11 marca (sobota), g. 18.00, Scena NCK   

OLD BREAKOUT „Tribute to Nalepa”

 

12 marca (niedziela) g. 18.00, Scena NCK

KABARET MŁODYCH PANÓW „Co się stało?” – nowy program 

 

14 marca (wtorek), g. 20.30, Scena NCK 

GRZEGORZ DOLNIAK „Lifehack” – najnowszy program 

 

25 marca (sobota), g. 11.00 i 12.30, sala C-3

26 marca (niedziela), g. 11.00 i 12.30 

OCEANARIUM – Teatr Figurki z Krakowa – spektakl dla najnajów

 

26 marca (niedziela), g. 18.00, Scena NCK 

MITCH & MITCH con il loro Gruppo Etereofonico play „Amore assoluto per Ennio”

PLACES WORTH YOUR TIME