Zapraszamy do współpracy – Jazzowe Zakopane

0

16 Wiosna Jazzowa Zakopane, której organizatorami są Miasto Zakopane i Zakopiańskie Centrum Kultury, rozpocznie się już w sobotę 27 kwietnia, a zakończy w niedzielę 5 maja.

Zakopiańskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza przedsiębiorców z terenu Zakopanego do współtworzenia tego wydarzenia. Bardzo zależy nam by zadbać o to, aby w czasie trwania Festiwalu całe Zakopane było jazzowym Zakopanem.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy w tym zakresie. Jeżeli uznają Państwo, że warto włączyć się w organizację tego wydarzenia i mają do zaproponowania organizowane przez siebie imprezy jazzowe w tym czasie, to zapraszamy serdecznie do współpracy. Oferujemy ze swej strony pełne wsparcie marketingowe i PR-owe, a także możemy wspomóc Państwa od strony merytorycznej proponując współpracę z zainteresowanymi zespołami jazzowymi, które będą odpowiednie do Państwa przestrzeni koncertowej.

Sprawmy, żeby Zakopane w tych dniach tętniło jazzowym rytmem w każdej z jego dzielnic, na ulicach i w restauracjach, żeby energia płynąca z muzyki udzieliła się naszym gościom i mieszkańcom.

Jeśli będą Państwo zainteresowani współpracą to zapraszamy do kontaktu.

Zakopiańskie Centrum Kultury
34-500 Zakopane
ul. Kościeliska 7
tel. +48 18 20 669 50
office@promocja.zakopane.pl

Uprzejmie prosimy o kontakt w terminie do 25.01.2019 r.

PLACES WORTH YOUR TIME