Lodowisko przed NCK startuje już 3 grudnia!

0

Lodowisko przed Nowohuckim Centrum Kultury! 

start – 3 grudnia 2021

 

Wszystkich łyżwiarzy, Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza 3 grudnia na otwarcie lodowiska o powierzchni 800 m2. Możecie już ostrzyć łyżwy i przypominać sobie podstawowe figury – piruety, skoki i atrakcyjne wywrotki. Od rana do wieczora, indywidualnie i zespołowo, na swoich lub wypożyczonych łyżwach, przy muzyce i w miłym towarzystwie. Aż do wiosny! 

 

Mobilne lodowisko powstało dzięki finansowemu zaangażowaniu budżetu miasta Krakowa i wsparciu Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Zlokalizowane jest na skwerze przed budynkiem NCK, tuż obok Placu Centralnego. Jest to jedyne lodowisko na wolnym powietrzu w tej części Krakowa, a dzięki swojemu dogodnemu położeniu stanowi doskonały pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu dla całych rodzin oraz przeprowadzania zajęć z wychowania fizycznego dla okolicznych szkół podstawowych i liceów.

 

Można już ostrzyć łyżwy i przypominać sobie podstawowe figury – piruety, skoki i atrakcyjne wywrotki. Od rana do wieczora, indywidualnie i zespołowo, na swoich lub wypożyczonych na miejscu łyżwach, przy muzyce i w miłym towarzystwie. Aż do wiosny!

 

Godziny otwarcia 

poniedziałek-piątek – grupy zorganizowane, w godz. 900-1230

poniedziałek-piątek – osoby indywidualne, w godz. 1300-2030

weekendy, ferie zimowe, dni wolne od pracy w godz. 900-2030

 

Cennik: 

bilet wstępu – 7 zł (cena obejmuje 45 min jazdy) 

wypożyczenie łyżew/kasku/pingwinka do nauki jazdy – 7 zł

kaucja za wypożyczenie łyżew: 50 zł

 

Szczegółowe informacje: http://nck.krakow.pl/lodowisko

PLACES WORTH YOUR TIME